Ana Sayfa >  Ayakkabı Dünyası >  Çocuk Ayakkabı >  2016 Punto Mavi Deniz-plaj-kumsal Çocuk Sandalet N11-19641263 ayakkabı markaları

2016 Punto Mavi Deniz-plaj-kumsal Çocuk Sandalet N11-19641263 ayakkabı markaları

  • Ürün NO: N11-19641263
  • 925 Depoda mevcut olan

Lütfen seçiniz:

451.97 TRY  187.06 TRY
Kaydet: 59% kapalý

Sepete At:
Images additionnelles (Cliquez sur l'image):
2016 Punto Mavi Deniz-plaj-kumsal Çocuk Sandalet N11-19641263 ayakkabı markaları
2016 Punto Mavi Deniz-plaj-kumsal Çocuk Sandalet N11-19641263 ayakkabı markaları
2016 Punto Mavi Deniz-plaj-kumsal Çocuk Sandalet N11-19641263 ayakkabı markaları
2016 Punto Mavi Deniz-plaj-kumsal Çocuk Sandalet N11-19641263 ayakkabı markaları
2016 Punto Mavi Deniz-plaj-kumsal Çocuk Sandalet N11-19641263 ayakkabı markaları
Description du produit:

Ürün Özellikleri

Renk Mavi
Marka Punto

Ayrıntılar

İnsan sağlığına uyumlu tabana sahiptir. İnsan sağlığına uygun materyallerle hazırlanmış,antibakteriyeldir. Anatomiktir. Ergonomiktir. Sağ eş euro 24 numara olan model tek olarak dikkate alınarak ölçüm yapılmıştır. 155 gramdır.

Teslimat Bilgileri

SATIN ALDIĞIM ÜRÜN NE ZAMAN KARGOYA VERİLİR? Siparişleriniz n11.comanlaşmalı kargo şirketleri olan Aras-Mng-Sürat-Yurtiçi Kargoşirketlerinden teslimat süresi gözetilerek en uygun olanına adresinizegönderilmek üzere 3 iş günü içinde teslim edilir. [Resmi Tatilgünlerinde kargo veriliş süresi kargo şubeleri kapalı olduğundan dolayıgecikme yaşanabilmektedir.] KARGO ÜCRETİ NE KADARDIR? Alıcı ödemeliürünlerde kargo bedeli Sürat Kargo ile 5,90 TL; Yurtiçi Kargo ile 5,99TL; Aras Kargo ile 6,49 TL; MNG Kargo ile 6,53 TL dir. (2-10 desi/kgiçin) SATIN ALDIĞIM ÜRÜNÜN DEĞİŞİMİNDE KARGO ÜCRETİNİ KİM ÖDER?Ürünlerin numara/model değişim durumlarında kanun/yönetmelik gereğikargo ücretleri alıcıya aittir. SATIN ALDIĞIM ÜRÜNÜ/ÜRÜNLERİ İADEETMEK İSTERSEM ŞARTLAR NELERDİR? Satın aldığınız ürünü kutusu,ambalajı, varsa standart aksesuarları ve ürün ile gönderilen diğermateryalleri ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak 14 gün içinde iadeedebilirsiniz. Tüketici Kanunu ve Mesafeli Satış Sözleşmesi gereğikullanılmış tekrar satışa elverişli olmayan, poşeti ve kutusu deformeolmuş ürünlerin iadesi kabul edilememektedir. Arızalı ürünlerde venumara/model/renk değişimi sonrası iade edilen ürünlerde kargo bedelimüşteriye aittir. SATIN ALDIĞIM ÜRÜNÜ/ÜRÜNLERİ İADE/DEĞİŞİM DURUMUNDAHANGİ KARGO ŞİRKETİ İLE GÖNDERMELİYİM? Ürünlerin iade/değişimindeYurtiçi Kargo ile (15 haneli n11.com kargo kampanya kodunu hesabınızüzerinden elde ettikten sonra kargo görevlisine bildirerek) ürününgönderimini sağlayabilirsiniz. [Kargo kampanya kodu ile gönderilmeyenveya diğer kargo şirketleri ile gönderilen ürünlerin kargo bedelleriyüksek olduğunda iadesi kabul edilemeyecektir.] Mağazamıza ait birdenfazla ürün iadesinde ürünlerin tek paket şeklinde ambalajlanarak tekkargo kampanya kodu kullanılarak gönderilmesi gerekmektedir.Gönderiyapmadan önce danışmak istediğiniz konular olursa fatura üzerindebulunan telefon numaralarından veya ürün sayfasında bulunan mesajlaşmalinkine tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

İade / Değişim Bilgileri

"Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları", "6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun" ve "Mesafeli Satışlara Dair Yönetmelik" hükümlerine tabi olacaktır.

Bilgi için tıklayınız.


İade veya değişim yapılacak ürünün, Mağazanın anlaşmalı olduğu kargo firması ile gönderilmesini rica ederiz. Anlaşmalı kargo hakkında detaylı bilgi almak için Mağazaya Soru Sor alanından iletişime geçebilirsiniz.

Satış Sonrası Servis

SATIN ALDIĞIM ÜRÜN NE ZAMAN KARGOYA VERİLİR?

Siparişleriniz n11.com anlaşmalı kargo şirketleri olan Aras-Mng-Sürat-Yurtiçi Kargo şirketlerinden teslimat süresi gözetilerek en uygun olanına adresinize gönderilmek üzere   3 iş  günü içinde    teslim edilir. [Resmi Tatil günlerinde kargo veriliş süresi kargo şubeleri kapalı olduğundan dolayı gecikme yaşanabilmektedir.]

KARGO ÜCRETİ NE KADARDIR? 

Alıcı ödemeli ürünlerde kargo bedeli Sürat Kargo ile 5,90 TL; Yurtiçi Kargo ile 5,99 TL; Aras Kargo ile 6,49 TL; MNG Kargo ile 6,53 TL dir. (2-10 desi/kg için)

SATIN ALDIĞIM  ÜRÜNÜN DEĞİŞİMİNDE KARGO ÜCRETİNİ KİM ÖDER? 

Ürünlerin numara/model değişim durumlarında kanun/yönetmelik gereği kargo ücretleri alıcıya aittir. 

SATIN ALDIĞIM ÜRÜNÜ/ÜRÜNLERİ İADE ETMEK İSTERSEM ŞARTLAR NELERDİR? 

Satın aldığınız ürünü kutusu, ambalajı, varsa standart  aksesuarları ve ürün ile gönderilen diğer materyalleri ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak 14 gün içinde iade edebilirsiniz. Tüketici Kanunu ve Mesafeli Satış Sözleşmesi gereği kullanılmış tekrar satışa elverişli olmayan, poşeti ve kutusu deforme olmuş ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.   Arızalı ürünlerde ve numara/model/renk değişimi sonrası iade edilen ürünlerde kargo bedeli müşteriye aittir.

SATIN ALDIĞIM ÜRÜNÜ/ÜRÜNLERİ   İADE/DEĞİŞİM DURUMUNDA HANGİ  KARGO ŞİRKETİ İLE GÖNDERMELİYİM?

Ürünlerin iade/değişiminde Yurtiçi Kargo ile (15 haneli n11.com kargo kampanya kodunu hesabınız üzerinden elde ettikten sonra kargo görevlisine bildirerek) ürünün gönderimini sağlayabilirsiniz. [Kargo kampanya kodu ile gönderilmeyen veya diğer kargo şirketleri ile gönderilen ürünlerin kargo bedelleri yüksek olduğunda iadesi kabul edilemeyecektir.] Mağazamıza ait birden fazla ürün iadesinde ürünlerin tek paket şeklinde ambalajlanarak tek kargo kampanya kodu kullanılarak gönderilmesi gerekmektedir.Gönderi yapmadan önce danışmak istediğiniz  konular olursa fatura üzerinde bulunan telefon numaralarından veya ürün  sayfasında bulunan mesajlaşma linkine tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.2016 Punto Mavi Deniz-plaj-kumsal Çocuk Sandalet N11-19641263 ayakkabı markaları


Benzer Ürünler